fbpx

Dyskusja n/t NLP

Otrzymałem interesujący list od p. Artura Króla (http://blog.krolartur.com/), który proponuje dyskusję nad NLP. W swoim mailu m.in. wskazuje błędy znalezione w naszym artykule, oraz stwierdza że NLP nie pretenduje do miana nauki, jest jedynie metodą (terapeutyczną? poznawczą?). Oczekuję w tej chwili pozwolenia od p. Artura na publikację maila na naszym blogu w celu wspólnej dyskusji.

Adminowe wieści

Chciałbym pokrótce przedstawić co się dzieje wokół naszej strony…

1. Nowe wpisy w przygotowaniu, przepraszam za chwilową ciszę. Na pocieszenie powiem, że oprócz nowych wpisów, czeka nas wkrótce mała niespodzianka jeśli chodzi o treści z Mitów.

2. Trwa reprint wybranych wpisów na portalu Gadżetomania. Pod wpisami odbywają się gorące dyskusje, które są niestety powtórzeniem dyskusji z innych miejsc (i tych samych zarzutów – gdybym miał złotówkę za każdym razem gdy słyszę że zgarniam kasę od firm farmaceutycznych!). Staram się w nich uczestniczyć – aczkolwiek nie jestem pewien czy tematyka wpisów wybranych przez redaktorów Gadżetomanii do końca pasuje do samego portalu. Wybór wpisów, oraz ich ilustracje pochodzą od redakcji portalu.

3. Jak zapewne niektórzy zauważyli, mamy stronę na Facebook, zapraszam do dołączenia.